Screenrentall.eu - specialista na videoprojekce
česky english

AIRSCREEN - nafukovací plátno

 

  • Profesionální projekční plátno umístěné ve vysokotlakém nafukovacím rámu
  • Ideální pro venkovní projekce, letní kina, festivaly, premiéry filmů a slavnostní akce
  • Vysoká bezpečnost i za větrných podmínek
  • Malé přepravní rozměry
  • Rychlá a snadná instalace

Technologie:

AIRSCREEN se skládá z nafukovacího PVC rámu, na kterém je napnuta profesionální projekční plocha či banner. Pevnost a stabilita plátna je garantována speciálním nízkohlučným ventilátorem, který nepřetržitě udržuje v rámu plátna vysoký tlak. Vyrábí se ve velikostech od 4 x 3m až po neuvěřitelných 30 x 12 m v poměrech stran klasik 2 : 1, HDTV 16 : 9, nebo video 4 : 3

Výhody

Bez nutnosti použití velkých a složitých podpůrných konstrukcí může stát AIRSCREEN sám o sobě téměř na jakémkoliv místě. Díky své nízké váze je perfektní pro instalaci v citlivém prostředí jako jsou například fotbalové stadiony, zakradní parky či historická centra.

Mobilní letní kino

SCREENRENTAL nabízí k pronájmu kompletně vybavené mobilní kino. Stačí dodat film a představení může začít! Můžete si vybrat projekční plátno AIRSCREEN o velikosti 5 x 3m nebo 9 x 5 m, profesionální video projektor se světelným výkonem 4500 ANSI lm až 20.000 ANSI lm a velikost zvukové aparatury nakonfigurovat počtu diváků. Instalaci a bezproblémový chod kina zajistí profesionální obsluha (videotechnik + zvukař). Pod projekční plochu je možno umístit banner.

 

Nezávazná poptávka

frame-scrollup