Screenrentall.eu - specialista na videoprojekce
česky english

O nás

 
Naším cílem je pozvednout úroveň prezentací, videoprojekcí a reklamy s použitím světových novinek a specialit z oboru. Klientovi navrhneme a zrealizujeme kompletní řešení jeho prezentace, konference či výstavy s použitím vlastních komponent. Naší výhodou je i vlastní video studio a 3D pracoviště, ve kterém připravujeme vizualizace zakázek, obsah pro videoprojekce, prezentační filmy a video dokumenty z akcí.
 
 
Poskytujeme také služby v oblasti pronájmu projekční a prezentační techniky. Nabízíme širokou škálu video data projektorů, projekční plátna různých tvarů a rozměrů, profesionální plazmové obrazovky, velkoplošné LED obrazovky a v neposlední řadě speciální projekční stěny FogScreen. Zaměřujeme se především na panoramatické projekce a speciální aplikace nových projekčních médií.
 
 
Na poli pronájmů techniky a kompletní realizace akcí fungujeme již od roku 2003. Od této doby jsme realizovali nesčetně významných akcí pro klienty jako například ČSA, ING, FedEx, Vodafone, ČT, PRE. V roce 2007 jsme získali výhradní zastoupení velice netradiční a efektní projekční plochy FogScreenTM pro Českou a Slovenskou republiku. Od roku 2009 distribuujeme také 3D displej Dreamoc, který se stal absolutním vítězem POPAI CE Awards 2009.
 
 
 

Kontaktní formulář

* povinné položky

Nezávazná poptávka

frame-scrollup