Screenrentall.eu - specialista na videoprojekce
česky english

Interaktivní dotykové obrazovky

 

  • Interaktivní dotyková plocha může sloužit k zábavě, reklamě, nebo jako informační dotykový panel
  • Řešení je možno integrovat také do výstavních stánků
  • Ideální doplněk pro firemní akci
  • Dodáváme včetně programování obsahu

iBox

Dotyková plocha vzniká přidáním speciálního laserového snímače, který převádí pokyb ruky na kurzor myši. Díky tomu není potřeba žádné ukazovátko, nebo jiné aktivní zařízení. Tím získává tato interaktivní plocha velké využití ve veřejných prostorách, na večírcích, v kinech, v muzeích atp.

iBox představuje hotové řešení - obrazovku 2x1,5m na bázi zpětné projekce, laserový snímač pohybu a řídící počítač. To vše je integrováno do kompaktního boxu, který je možno potisknout dle požadavků zákazníka. 

 

iTable

Základem je interaktivní obrazovka o velikosti 55" s velice přesným snímačem pohybu. Obrazovka je umístěna na stojanu s ergonomickým náklonem 45°. Řídící počítač je zabudován přímo ve stojanu. Díky tomuto integrovanému a čistému řešení se skvěle hodí na veletrhy a výstavy. iTable je kompatibilní se všemi dotykovými aplikacemi pro Windows i Mac. 

 

Výroba aplikací

Potřebujete interaktivní řešení a nemáte aplikaci? Nevadí, obraťte se na nás, rádi Vám vyrobíme interaktivní aplikaci nejen pro námi dodávané zařízení. Vyvíjíme pro Windows a iOS systémy.

 

Nezávazná poptávka

frame-scrollup