Screenrentall.eu - specialista na videoprojekce
česky english

FogScreen

 

 • FogScreen umožňuje promítat obraz do zmlženého vzduchu
 • Nové reklamní medium, které neminete!
 • Efektní projekční plocha založená na vodní bázi, bez přidané chemie
 • FogScreenu se můžete dotknout, stát v něm, nebo jím dokonce projít, aniž byste se namočili

Technologie:

Náš průlomový produkt, projekční stěna FogScreenTM, vytváří tenkou zástěnu „suché“ mlhy, která slouží jako průsvitná projekční plocha a zobrazuje obrázky, které doslova plují vzduchem.

Výsledkem jsou úžasná zobrazení domáhající se Vaší pozornosti – proto je projekční stěna FogScreen tak často využívána při uvádění výrobků na trh, na obchodních výstavách, firemních akcích, módních přehlídkách, v restauracích, kinech, nočních klubech, muzeích, kasinech a na dalších podobných místech.

První efektní projekční stěna na světě, která vyhovuje touze lidí nechat se bavit a vzrušovat poselstvím, které se skrývá za značkou zadavatele reklamy. Při vhodné instalaci, např. jako vstupní brána do objektu, každý účastník musí projít obrazem s reklamním sdělením. Je to natolik nová zkušenost, že se v něm toto sdělení uchová podstatně déle.

KONCEPT

Je to stejně jednoduché jako úžasné. Za pomoci vody z kohoutku a ultrazvukových vln využívají stroje FogScreen patentované technologie k vytvoření jemného proudění mlžného vzduchu, který zachycuje obrázky tak jako by šlo o projekční plátno. Můžete procházet přímo skrz projekční stěnu FogScreen, aniž byste se namočili. Mikroskopické kapičky mlhy jsou vlastně na dotyk suché, stejně jako vzduch.

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

 • Cena Bottom Line Design Award 2007 v kategorii Propagace
 • Cena Club World Award 2007 za Nejlepší efekt
 • Cena TESA (The Event Services Association) Award 2006 za inovaci
 • Evropská cena IST 2005
 • Cena Plasa Award 2005 za inovaci
 • 1. cena na soutěžní přehlídce Laval Virtual 2004
 • InnoSuomi 2003

INTERAKTIVITA

Interaktivní přidané vlastnosti projekční stěny FogScreen umožňují Vaší ruce psát a kreslit do vzduchu. Svůj prst používáte jako ukazovátko. To je možné díky tomu, že systém využívá pro sledování pohybů ruky laserový snímač, což znamená, že se prst uživatele stává myší. Tím se pasivní projekční plocha mění na nesmírně interaktivní dotykovou obrazovku, což ohromným způsobem rozšiřuje potenciální okruh jejího použití.

Modely FogScreen eZ, HD (eMotion) a PRO

SCREENRENTAL prodává a pronajímá modely FogScreen HD (eMotion) a FogScreen PRO. Projekční stěna FogScreen HD je originální stěna o šířce 2 m. Druhá varianta je variabilní projekční stěna FogScreen PRO, je 1,1 m široká, a lze bezespárově spojovat do větších celků.

 

Interaktivní FogScreen

Kreslení ve vzduchu? Interaktivní ovládání prezentace? Obrazové efekty? Ano to vše je možné díky našemu interaktivnímu laserovému snímači pro FogScreen.

Nezávazná poptávka

frame-scrollup