Screenrentall.eu - specialista na videoprojekce
česky english

Nová řada Dreamoc Scandinavia

Nová řada Dreamoc Scandinavia
6.9.
2011

 

 

Použitím moderních výrobních zařízení a odolných materiálů se Skandinávie stala jedním z nejuznávanějších a nejznámějších regionů moderního designu. Podle této filozofie Realfiction, ve spolupráci se zkušenými designéry a výrobci, vytvořil novou produktovou řadu "Dreamoc Scandinavia".

 

DREAMOC SCANDINAVIA 180

 

Dreamoc Scandinavia 180

 

Dreamoc Scandinavia 180 je trojstranný holografický displej, který umožňuje kombinaci fyzického objektu s 3D holografickým video obsahem. Je navržen pro menší předměty jako klenoty, parfémy, hodinky, hračky, mobilní telefony apod. Elegantní a čistý design řady Scandinavia vám umožní vybavit obchod či výstavní stánek digital signage produkty se společnými prvky.  

 

DREAMOC SCANDINAVIA 360

 

Dreamoc Scandinavia 360

 

Dreamoc Scandinavia 360 je první čtyřstranný holografický 3D displej od Realfiction. Je navržen pro instalaci ve volném prostoru tak, aby se publikum mohlo pohybovat okolo něho, celých 360°. Stejně jako u ostatních digital signage displejů Dreamoc je možné vložit reálný produkt přímo do displeje. V kombinaci s 3D holografickým videem pak podpořit tento propagovaný produkt. Použitím různých displejů řady Scandinavia zažijete opravdovou eleganci a funkčnost v jednom. 

 

Tyto displeje jsou navrženy pro automatizovanou sériovou výrobu s cílem dodat produkt za velice zajímavou cenu. Co se týče volby materiálu, klademe důraz na odolnost a použití exkluzivních prvků jako je hliník a kartáčovaná ocel, která dodává produktové řadě nezaměnitelný a exkluzivní vzhled, stejně jako vysokou úroveň kvality, pro kterou je Skandinávský design tak znám. 

 

Pro více informací a ceny nás prosím kontaktujte.

frame-scrollup