Screenrentall.eu - specialista na videoprojekce
česky english

FogScreen PRO o šířce 3,3m

FogScreen PRO o šířce 3,3m
21.4.
2009

Původní model FogScreen INIA má velikost obrazu 2x2,5m. Jedná se o celistvý systém s fixním rozměrem. Jeho kvalitu ocenili klienti jako například: Coca-Cola, Audi, PRE, Vodafone, Staropramen, dále pořadatelé módních show Elite Model Look, Top Secret, organizátoři Českého Lva, Česká televize atp. 

FOGSCREEN PRO PŘINÁŠÍ NOVÉ MOŽNOSTI

FogScreen PRO je koncipován především pro profesionální použití (televizní pořady, show, event marketing...). Projekční stěna se skládá z jednotlivých modulů o šířce 1,1m, které lze bezespárově propojovat do větších celků. Pro náš trh jsou nyní nově k dispozici 3 moduly, ze kterých lze poskládat FogScreen s projekční plochou až 3,3x2,5m. 

FogScreen PRO

Jednotlivé moduly lze ovládat ve dvou režimech: 1. každý zvlášť, 2. jako jeden celek. První varianta řízení může být vhodná při instalaci 3 modulů v jedné mistnosti. Například laser show, kde se na různých místech v prostoru objevují obrazy či postavy navzájem komunikující. Další novinkou je také pokročilé řízení přes DMX. Mlha lze spínat po cca 20cm blocích. Můžete tedy naprogramovat FogScreen tak, že se například mlha rozestoupí při příchodu osoby. Samozřejmostí zůstává i interaktivní modul, který udělá z FogScreenu ješte zajímavější interaktivní médium.

Více informací o projekčních stěnách FogScreen zde

frame-scrollup